C-Seeria konteinerahi

+ Saadaval 4 erinevat suurust;
+ 3 erinevat küttesüsteemi (elekter, gaas või õli);
+ max temperatuur 330oC;
+ IBS – tagab ühtlasema küpsetustulemuse;
+ Cascad –  efektiivne aurusüsteem;
+ Eestikeelne SD-Touch 9.0 puutetundlik juhtpaneel;
+ korraga mahutab ühe konteineri;
+ roostevabast terasest seest ja väljast, hea isolatsioon.

Kirjeldus

Disain
C-seeria konteinerahjud koosnevad erinevatest moodulitest ja on saadaval 4 erinevas suuruses. C-seeria konteinerahi paigaldatakse üksikute moodulite kaupa, mis muudab ahju paigaldamise lihtsaks ja mugavaks. Ahjud on kompaktsed ja võtavad enda alla väga vähe põrandaruumi. Konteinerahju avar ukseklaas on valmistatud kuumust peegeldavast klaasist, mis hoiab sooja ahjukambri sisemuses. Hea halogeenvalgustus ahju kambris ja konteinerahju suur ukseklaas võimaldavad jälgida läbi ukseklaasi ahjukambri sisemuses toimuvat ja silma peal hoida tervel küpsetusprotsessil.
Riputuskonks
 Riputuskonks kuulub C-seeria konteinerahju standardvarustusse, lisavõimalusena pakutakse konteinerahjule kahesuunaliselt pöörlevat platvormi!
Elekter, õli või gaas
C-seeria konteinerahjud on saadaval elektri-, õli- või gaasiküttega. Konteinerahju kõik neli erinevat suurust on saadaval kolme erineva küttesüsteemiga. C-seeria konteinerahjud on saadaval neljas erinevas suuruses vastavalt mahtuvusele.
Tihedalt isoleeritud
Hästi soojustatud ahi aitab sul kokku hoida küttekulusid. C-seeria konteinerahju seinad on isoleeritud Rockwool (R) isolatsiooni-kihtidega, mis hoiab kuumuse ahju sees ja konteinerahju välimine pind on jahe.

C-seeria konteinerahju lisafunktsioonid:

IBS-süsteem
C-seeria konteineriahjude standardvarustusse kuulub IBS-süsteem. IBS-süsteem ehk Increased Baking Surface on Sveba-Dahleni poolt patenteeritud süsteem vahelduvsuunaliselt pöörleva konteineri jaoks. Tänud IBS süsteemi funktsioonile, kõigile toote külgedele küpsetamise käigus jagatakse võrdsete koguste jagu kuuma õhku – ühtlane küpsetamine. Kõigi küpsetamiste tulemused on kiired, ühtlased ja võimalikult energiasäästlikud.
Efektiivne kuumaõhuringlus
Kuumaõhuringlus õli- ja gaasikütte pealt töötavatel konteinerahjudel põhineb vastuvoolu põhimõttel. Õhk konteinerahjus, mis esmalt läbib põleti on esmalt madalama temperatuuriga, kuid hakkab progressiivselt tõusma, kui õhk jõuab kuumaõhukanalitesse. Tulemused on väga efektiivsed ja vähendavad oluliselt küttekulusid.
Suuremahuline õhuvool
Suuremahuline õhuvool C-seeria konteinerahjudel on reguleeritud kahe ventilaatoriga. Kahe ventilaatori abil kantakse õhuvoolud ühtlaselt edasi üle terve konteinerahju. Kontrollitav aurusüsteem tagab küpsetusprotsessi paindlikuse. Sellest tulenevalt on konteinerahjud võimelised küpsetama erinevas ja laias mahus tooteid, sealjuures toote lõpptulemused võivad olla erinevad viimistluse, mahu ja konsistensi poolest.

Lisad C-seeria konteinerahjule:

BCS – süsteemne küpsetuskontroll ( must, valge või värviline)
Välja töötatud BCS süsteem kontrollib küpsetamisprotsessi automaatselt. 60 erinevat küpsetusretsepti on võimalik programmeerida otse tänu puute- ehk juhtpaneelile. Temperatuuri, ventilatsiooniava, auru ja ventilaatori ajastamist on võimalik eelprogrammeerida viie erineva etapina. Juba eelnevalt sisestatud retsepte võib muuta ja kohendada vastavalt soovidele ja seda isegi küpsetamisprotsessi jooksul. Nädalataimer ja automaatne teenindusfunktsioon on integreeritud juhtpaneeli töösse. BCS süsteem on valmis ühendamiseks PC-baas kontroll süsteemi EPOC.
Automaatne konkskinnitus
C-seeria konteinerahju on võimalik tellida automaatse konkskinnitusseadega, mille abil tõstetakse õhku küpsetuskonteiner, ahjupõranda kohale, ahju kambrisse paigutades. Konkskinnitusega tarnitud ahjupõrand on kõigest 3 mm paksune, mis tähendab seda, et ahju täitmine ja tühjendamine on kergesti teostatavad (kaldteed kasutamise vajadus puudub).
AES süsteem
AES süsteem võimaldab parendada töökeskkonna tingimusi pagaritöökojas. Ahjuukse avamisel, ventilaatori kaudu tõmmatakse ahjukambrist välja kogu kuum õhk, aur ja suits, mis on tekkinud küpsetamisprotsessi käigus. Süsteem on reguleeritav läbi E -juhtpaneeli.
Pöörlev platvorm
C-seeria konteinerahi võimaldab kasutada erineva suurusega ja erinevaid tüüpe küpsetuskonteinereid.
Topelt klaasitud vaateaken
C-seeria konteinerahju ustel topelt klaasitud ukseaknad. Topelt klaasitud ukseklaasid peegeldavad vähem sooja ahju kambrist töökeskkonda.
Klaasist tagasein
Kerge demonstreerida erinevate poodide küpsetuspunktides